Målat på väv. Landskap med bebyggelse. Slitage, hål, kantskador. (130x145)
5 400 SEK | 2016-08-21 11:55 |
5 200 SEK | 2016-08-21 00:32 |
4 600 SEK | 2016-08-21 09:14 |
3 600 SEK | 2016-08-20 11:30 |
2 000 SEK | 2016-08-19 23:25 |
350 SEK | 2016-08-18 21:00 |
250 SEK | 2016-08-18 20:56 |
150 SEK | 2016-08-18 20:28 |
100 SEK | Startpris |