16. Väggfält, 1700-tal

Målat på väv. Landskap med bebyggelse. Slitage, hål, kantskador. (130x145)

Varunr 205895

21 Augusti 2016 12:00

Klubbslag19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK 16 500 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK

5 400 SEK2016-08-21 11:55
5 200 SEK2016-08-21 00:32
4 600 SEK2016-08-21 09:14
3 600 SEK2016-08-20 11:30
2 000 SEK2016-08-19 23:25
350 SEK2016-08-18 21:00
250 SEK2016-08-18 20:56
150 SEK2016-08-18 20:28
100 SEK Startpris

2016-08-21 Månadsauktion, Söndag 21 augusti Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms