Målat på väv. Delar medföljer. Slitage, skador. (135x150)
8 400 SEK | 2016-08-21 11:57 |
8 200 SEK | 2016-08-21 12:04 |
4 600 SEK | 2016-08-21 10:13 |
4 200 SEK | 2016-08-21 06:52 |
1 700 SEK | 2016-08-20 17:22 |
1 200 SEK | 2016-08-19 21:28 |
150 SEK | 2016-08-18 21:01 |
100 SEK | 2016-08-18 20:28 |
100 SEK | Startpris |