Målat på väv. Landskap med bebyggelse. Slitage, skador. (170x150)
2 500 SEK | 2016-08-18 20:25 |
2 400 SEK | 2016-08-20 18:00 |
250 SEK | 2016-08-18 21:01 |
150 SEK | 2016-08-18 20:28 |
100 SEK | Startpris |