Träskuren skulptur, tjädertupp. Signerad och daterad 67. (Höjd 20)
1 900 SEK | 2016-08-21 11:25 |
1 800 SEK | 2016-08-21 11:47 |
1 100 SEK | 2016-08-20 17:16 |
300 SEK | 2016-08-19 20:32 |
200 SEK | 2016-08-19 21:42 |
100 SEK | Startpris |