Färglitografi, stilleben med tekanna. Signerad och numrerad. Inramad. (80x60)
450 SEK | 2016-08-20 20:05 |
400 SEK | 2016-08-20 12:52 |
300 SEK | 2016-08-18 21:58 |
100 SEK | Startpris |