Färglitografi, motiv med blomster. Signerad och numrerad. Inramad. (60x85)
650 SEK | 2016-08-21 10:24 |
600 SEK | 2016-08-21 12:01 |
400 SEK | 2016-08-20 15:44 |
400 SEK | 2016-08-21 09:34 |
250 SEK | 2016-08-20 12:59 |
100 SEK | 2016-08-19 12:37 |
100 SEK | Startpris |