Olja på pannå, vinterbild med domherrar. Signerad och daterad -51. (26x33,5)
7 800 SEK | 2016-08-21 12:00 |
7 600 SEK | 2016-08-21 11:52 |
1 100 SEK | 2016-08-20 13:44 |
800 SEK | 2016-08-19 10:35 |
500 SEK | 2016-08-20 07:39 |
150 SEK | 2016-08-18 22:29 |
100 SEK | 2016-08-18 21:26 |
100 SEK | Startpris |