Hårt slitage, skador. (Största mått ca.230x160)
800 SEK | 2016-08-21 11:57 |
750 SEK | 2016-08-21 11:59 |
400 SEK | 2016-08-21 11:46 |
150 SEK | 2016-08-21 11:05 |
100 SEK | Startpris |