Skinnklädd med nitar. Beslag i smide. Nyckel saknas. Slitage, mindre skador. (Längd 45)
800 SEK | 2016-08-21 11:41 |
750 SEK | 2016-08-21 11:53 |
350 SEK | 2016-08-18 21:31 |
300 SEK | 2016-08-20 12:51 |
100 SEK | 2016-08-18 21:18 |
100 SEK | Start price |