Olja på duk, stadsbild. Signerad och daterad 1918. (74x49)
1 300 SEK | 2016-08-21 12:01 |
1 200 SEK | 2016-08-21 11:28 |
550 SEK | 2016-08-20 19:29 |
250 SEK | 2016-08-18 23:00 |
150 SEK | 2016-08-19 12:37 |
100 SEK | Startpris |