Olja på duk, motiv med gumma. Signerad och daterad 44. Mindre färgsläpp. (45x34,5)
650 SEK | 2016-08-21 11:32 |
600 SEK | 2016-08-21 11:53 |
500 SEK | 2016-08-19 23:30 |
150 SEK | 2016-08-19 12:38 |
100 SEK | 2016-08-18 22:27 |
100 SEK | Startpris |