Färglitografi, barinteriör. Signerad och numrerad. Inramad. (59x43)
850 SEK | 2016-08-19 13:11 |
800 SEK | 2016-08-20 20:37 |
600 SEK | 2016-08-19 12:42 |
250 SEK | 2016-08-18 21:17 |
100 SEK | Startpris |