Olja på duk, blomsterstilleben. Signerad. (79x59)
700 SEK | 2016-08-21 11:57 |
650 SEK | 2016-08-21 11:56 |
400 SEK | 2016-08-21 11:47 |
250 SEK | 2016-08-20 18:12 |
200 SEK | 2016-08-20 00:38 |
150 SEK | 2016-08-19 16:01 |
150 SEK | 2016-08-19 19:50 |
100 SEK | Startpris |