Akvarell, havsbild. Signerad och daterad 1909. Inramad. (30x45)
550 SEK | 2016-08-21 10:56 |
500 SEK | 2016-08-20 18:38 |
100 SEK | 2016-08-18 22:38 |
100 SEK | Startpris |