Med slipad dekor och svart dekor. Signerad. Minimala fotringsnaggar. (Höjd 25)
900 SEK | 2016-08-21 10:33 |
850 SEK | 2016-08-21 11:43 |
300 SEK | 2016-08-21 10:36 |
200 SEK | 2016-08-20 17:02 |
100 SEK | 2016-08-20 07:49 |
100 SEK | Startpris |