Olja på duk, interiör med kvinna. Osignerad. "Tillhör G.Th Wallén Stockholm Engelbrektsgatan no7". Färgsläpp. (48x33)
1 300 SEK | 2016-08-21 11:01 |
1 200 SEK | 2016-08-21 12:02 |
800 SEK | 2016-08-21 11:52 |
650 SEK | 2016-08-19 00:20 |
500 SEK | 2016-08-19 14:37 |
400 SEK | 2016-08-19 00:06 |
350 SEK | 2016-08-18 23:15 |
100 SEK | Startpris |