Olja på duk, landskap. Osignerad. I bronserad ram. Färgsläpp. (49x88)
700 SEK | 2016-08-21 11:02 |
650 SEK | 2016-08-21 11:25 |
500 SEK | 2016-08-21 00:40 |
100 SEK | Startpris |