281. Teskedar 13st, silver, 1820/30-tal

Modell svensk rund. Med stämplat och graverat monogram. (Vikt 212g., längd 13)

Varenr 205533

21 August 2016 12:00

Hammerslag13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK 1 200 SEK10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK

1 200 SEK2016-08-21 11:57
1 100 SEK2016-08-21 11:52
650 SEK2016-08-21 11:26
600 SEK2016-08-19 18:27
550 SEK2016-08-19 14:10
500 SEK2016-08-19 17:11
200 SEK2016-08-18 21:45
100 SEK Startpris

2016-08-21 Månadsauktion, Söndag 21 augusti Kl.12.00, Borlänge

Eftersyn

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Købsprovision 20% Inkl. moms
Hammerslagsgebyr 30 SEK Inkl. moms