Färglitografi, "Moët & Chandon". Signerad och numrerad. Inramad. (52x77)
2 800 SEK | 2016-08-21 10:33 |
2 100 SEK | 2016-08-20 02:23 |
1 900 SEK | 2016-08-21 04:18 |
1 300 SEK | 2016-08-19 07:37 |
150 SEK | 2016-08-18 20:40 |
100 SEK | 2016-08-18 19:33 |
100 SEK | Startpris |