Färglitografi, "Geometri". Signerad och numrerad. Daterad 85. Inramad. (30x39)
600 SEK | 2016-08-20 22:57 |
550 SEK | 2016-08-20 17:10 |
500 SEK | 2016-08-20 17:13 |
350 SEK | 2016-08-19 16:41 |
200 SEK | 2016-08-18 21:54 |
100 SEK | Startpris |