Färglitografi, stilleben. Signerad och numrerad. Inramad. (45x56)
450 SEK | 2016-08-20 10:23 |
400 SEK | 2016-08-21 10:27 |
300 SEK | 2016-08-20 00:58 |
200 SEK | 2016-08-19 00:22 |
150 SEK | 2016-08-19 22:46 |
100 SEK | Startpris |