Mindre bruksslitage, en kopp med nagg. (Kopparnas höjd 5, diameter 8)
1 500 SEK | 2016-08-21 08:20 |
1 400 SEK | 2016-08-21 11:56 |
1 200 SEK | 2016-08-20 09:21 |
1 100 SEK | 2016-08-19 06:27 |
1 000 SEK | 2016-08-18 23:57 |
800 SEK | 2016-08-18 21:43 |
100 SEK | Startpris |