4. Herrarmbandsur, Omega, 1950/60-tal

Mekanisk. Stålboett. Med stålarmband. Glaset med repor. (Diameter 30mm)

Varunr 206209

21 Augusti 2016 12:00

Klubbslag10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK 2 300 SEK28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK31 00 SEK32 00 SEK33 00 SEK

2 300 SEK2016-08-21 11:26
2 200 SEK2016-08-21 11:54
1 900 SEK2016-08-19 16:21
850 SEK2016-08-20 14:24
750 SEK2016-08-20 13:28
550 SEK2016-08-19 16:44
450 SEK2016-08-19 01:46
400 SEK2016-08-19 14:09
300 SEK2016-08-19 11:39
200 SEK2016-08-18 23:52
150 SEK2016-08-18 20:46
100 SEK2016-08-18 19:16
100 SEK Startpris

2016-08-21 Månadsauktion, Söndag 21 augusti Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms