Olja på duk, landskap med figur. Signerad. I samtida ram. Duklagningar, retuscher. (75x124)
3 000 SEK | 2016-08-20 17:52 |
2 900 SEK | 2016-08-08 10:34 |
2 900 SEK | 2016-08-19 20:10 |
250 SEK | 2016-08-19 09:24 |
150 SEK | 2016-08-18 19:50 |
100 SEK | Startpris |