Olja på duk, poserande kvinna. Signerad. (80x65)
3 600 SEK | 2016-08-21 09:43 |
3 400 SEK | 2016-08-21 04:28 |
2 300 SEK | 2016-08-20 08:09 |
1 200 SEK | 2016-08-20 09:00 |
850 SEK | 2016-08-19 15:35 |
750 SEK | 2016-08-19 19:58 |
550 SEK | 2016-08-18 22:53 |
150 SEK | 2016-08-18 21:03 |
100 SEK | Startpris |