Olja på duk, skogsbild med timmerarbetare. Signerad. (47x68)
1 300 SEK | 2016-08-21 11:56 |
1 200 SEK | 2016-08-21 11:36 |
650 SEK | 2016-08-20 22:51 |
500 SEK | 2016-08-18 20:27 |
200 SEK | 2016-08-18 22:30 |
100 SEK | 2016-08-18 19:51 |
100 SEK | Startpris |