Bronserad och förgylld. Avslut med infälld gouachemålning. Krönt med urna och vindruvsklasar. Senare bemålning, dekorskador. Glas med sprickor. (Höjd 86)
1 500 SEK | 2016-08-19 23:26 |
1 400 SEK | 2016-08-20 23:15 |
950 SEK | 2016-08-20 11:20 |
600 SEK | 2016-08-19 20:26 |
400 SEK | 2016-08-19 10:31 |
150 SEK | 2016-08-19 09:25 |
100 SEK | Startpris |