Färglitografi, figurkomposition. Signerad och numrerad. Inramad. Bladet buligt. (96x61)
800 SEK | 2016-08-21 11:28 |
750 SEK | 2016-08-20 22:12 |
500 SEK | 2016-08-20 11:43 |
500 SEK | 2016-08-20 17:11 |
300 SEK | 2016-08-19 21:41 |
200 SEK | 2016-08-18 23:57 |
100 SEK | Startpris |