Färglitografi, komposition. Signerad och numrerad. Otydligt daterad. (69x44)
4 200 SEK | 2016-08-20 11:58 |
4 000 SEK | 2016-08-19 17:06 |
2 500 SEK | 2016-08-19 16:50 |
1 600 SEK | 2016-08-19 09:33 |
250 SEK | 2016-08-18 23:03 |
100 SEK | 2016-08-18 20:44 |
100 SEK | Startpris |