Olja på duk, biblisk scen. Osignerad. Retuscher, äldre duklagningar. (102x151)
4 200 SEK | 2016-08-20 09:32 |
4 000 SEK | 2016-08-21 11:45 |
3 400 SEK | 2016-08-20 20:02 |
1 900 SEK | 2016-08-20 11:32 |
1 700 SEK | 2016-08-20 10:12 |
1 100 SEK | 2016-08-19 14:13 |
300 SEK | 2016-08-19 10:20 |
250 SEK | 2016-08-19 08:21 |
150 SEK | 2016-08-18 20:54 |
100 SEK | 2016-08-18 19:52 |
100 SEK | Startpris |