Kopparstick, "Manaus". Signerad och numrerad. Inramad. (63x49)
2 500 SEK | 2016-08-21 10:39 |
2 400 SEK | 2016-08-19 15:16 |
1 800 SEK | 2016-08-19 21:29 |
550 SEK | 2016-08-18 22:27 |
100 SEK | 2016-08-18 19:34 |
100 SEK | Startpris |