Olja på duk, "Skogspoet". Signerad, a tergo daterad 71. (30x25,5)
1 200 SEK | 2016-08-20 16:30 |
1 100 SEK | 2016-08-19 14:33 |
1 000 SEK | 2016-08-19 08:15 |
100 SEK | 2016-08-18 20:44 |
100 SEK | Startpris |