Olja på duk, "Bröderna". Signerad och daterad 71. (31x25,5)
2 800 SEK | 2016-08-21 12:01 |
2 700 SEK | 2016-08-21 12:04 |
900 SEK | 2016-08-21 09:36 |
800 SEK | 2016-08-20 22:33 |
700 SEK | 2016-08-19 14:32 |
250 SEK | 2016-08-19 19:52 |
150 SEK | 2016-08-19 18:30 |
100 SEK | Startpris |