Bl.a. tupp, Nisser, Vattnäs. En häst med lagning, slitage. (Höjd 4-21)
550 SEK | 2016-08-21 11:58 |
500 SEK | 2016-08-21 11:56 |
350 SEK | 2016-08-18 22:30 |
250 SEK | 2016-08-20 11:39 |
150 SEK | 2016-08-18 22:42 |
100 SEK | Startpris |