Förgylld stålboett och armband. Slitage, glaset med spricka, armbandets spänne defekt. (Diameter ca.25mm)
1 100 SEK | 2016-08-21 11:53 |
1 000 SEK | 2016-08-21 11:29 |
750 SEK | 2016-08-21 11:52 |
500 SEK | 2016-08-20 22:36 |
250 SEK | 2016-08-20 13:45 |
100 SEK | Startpris |