Färglitografi, figurscen. Signerad och numrerad. (43x57)
700 SEK | 2016-08-21 10:58 |
650 SEK | 2016-08-20 20:41 |
450 SEK | 2016-08-20 17:12 |
300 SEK | 2016-08-20 09:09 |
200 SEK | 2016-08-19 19:13 |
100 SEK | 2016-08-18 21:31 |
100 SEK | Startpris |