Färglitografi, figurscen. Signerad och numrerad. Inramad. (57x40)
850 SEK | 2016-08-21 11:18 |
800 SEK | 2016-08-21 11:54 |
650 SEK | 2016-08-20 20:39 |
400 SEK | 2016-08-20 16:57 |
350 SEK | 2016-08-20 09:09 |
250 SEK | 2016-08-19 09:42 |
200 SEK | 2016-08-18 21:32 |
100 SEK | Startpris |