Metall och bemålad trä. Front och kortsidor i glas. Tillverkad hos M&L Thorengaard, Köpenhamn. Färgslitage. Proveniens: Äldre lanthandelssamling.(Höjd 103, bredd 53)
18 500 SEK | 2016-09-11 11:14 |
18 000 SEK | 2016-09-11 11:50 |
13 000 SEK | 2016-09-10 16:23 |
4 400 SEK | 2016-09-09 10:46 |
4 000 SEK | 2016-09-08 22:48 |
1 200 SEK | 2016-09-08 22:45 |
1 000 SEK | 2016-09-08 22:22 |
750 SEK | 2016-09-08 22:19 |
700 SEK | 2016-09-08 19:41 |
650 SEK | 2016-09-08 21:11 |
550 SEK | 2016-09-08 20:59 |
450 SEK | 2016-09-08 20:22 |
150 SEK | 2016-09-08 20:07 |
100 SEK | Startpris |