Färglitografi, motiv med fåglar. Signerad och numrerad. Inramad. (58,5x86)
3 600 SEK | 2016-09-11 11:42 |
3 400 SEK | 2016-09-11 11:02 |
1 000 SEK | 2016-09-08 22:33 |
250 SEK | 2016-09-08 21:35 |
150 SEK | 2016-09-08 21:08 |
100 SEK | Startpris |