Olja på duk, vinterbild. Signerad och daterad 30. (68x89)
7 200 SEK | 2016-09-11 11:47 |
7 000 SEK | 2016-09-11 11:14 |
6 000 SEK | 2016-09-11 11:20 |
4 600 SEK | 2016-09-11 10:44 |
4 200 SEK | 2016-09-11 10:18 |
3 000 SEK | 2016-09-10 21:14 |
2 600 SEK | 2016-09-10 15:17 |
2 100 SEK | 2016-09-10 12:26 |
1 700 SEK | 2016-09-09 20:31 |
1 500 SEK | 2016-09-09 17:14 |
750 SEK | 2016-09-09 09:18 |
650 SEK | 2016-09-09 08:19 |
500 SEK | 2016-09-08 20:18 |
350 SEK | 2016-09-08 19:41 |
300 SEK | 2016-09-08 19:35 |
100 SEK | Startpris |