Invändigt med spelverk och dekor av Oscar II & Sofia. Invändigt lock i glas. Ytslitage. Proveniens: Äldre lanthandelssamling. (53x43, höjd 29)
2 200 SEK | 2016-09-08 22:34 |
2 100 SEK | 2016-09-11 11:59 |
1 600 SEK | 2016-09-10 12:53 |
750 SEK | 2016-09-09 15:04 |
650 SEK | 2016-09-09 10:47 |
550 SEK | 2016-09-08 22:49 |
250 SEK | 2016-09-08 21:01 |
250 SEK | 2016-09-08 21:11 |
150 SEK | 2016-09-08 20:01 |
100 SEK | 2016-09-08 19:32 |
100 SEK | Startpris |