Olja på duk, biblisk scen. Osignerad. Krackeleringar. (59x71)
2 400 SEK | 2016-09-11 11:59 |
2 300 SEK | 2016-09-10 21:14 |
1 000 SEK | 2016-09-09 20:00 |
1 000 SEK | 2016-09-10 11:53 |
600 SEK | 2016-09-09 14:49 |
550 SEK | 2016-09-08 20:47 |
550 SEK | 2016-09-09 10:14 |
250 SEK | 2016-09-08 22:48 |
150 SEK | 2016-09-08 20:13 |
100 SEK | Startpris |