Olja på duk, landskap med hässjor. Osignerad. Intygad av Akke Hugh Malmeström. (40,5x51)
2 300 SEK | 2016-09-11 12:03 |
2 200 SEK | 2016-09-11 12:01 |
2 100 SEK | 2016-09-11 11:53 |
1 900 SEK | 2016-09-11 11:46 |
1 100 SEK | 2016-09-11 11:03 |
400 SEK | 2016-09-10 22:14 |
350 SEK | 2016-09-10 21:16 |
250 SEK | 2016-09-10 21:02 |
150 SEK | 2016-09-09 20:30 |
100 SEK | 2016-09-08 21:35 |
100 SEK | Startpris |