Mindre repor. Proveniens: Äldre lanthandelssamling.(Diameter 44)
900 SEK | 2016-09-11 11:56 |
850 SEK | 2016-09-11 11:35 |
700 SEK | 2016-09-11 09:46 |
600 SEK | 2016-09-08 19:17 |
500 SEK | 2016-09-09 15:05 |
400 SEK | 2016-09-08 21:12 |
300 SEK | 2016-09-08 19:42 |
100 SEK | Startpris |