Emaljskador. Proveniens: Äldre lanthandelssamling. (46x32)
1 200 SEK | 2016-09-11 11:32 |
1 100 SEK | 2016-09-11 10:43 |
1 100 SEK | 2016-09-11 11:25 |
500 SEK | 2016-09-10 14:25 |
450 SEK | 2016-09-09 10:47 |
400 SEK | 2016-09-08 21:33 |
350 SEK | 2016-09-08 21:01 |
300 SEK | 2016-09-08 19:42 |
100 SEK | Startpris |