Emaljskador. Proveniens: Äldre lanthandelssamling. (103x60)
2 700 SEK | 2016-09-11 11:59 |
2 600 SEK | 2016-09-11 11:57 |
2 500 SEK | 2016-09-11 10:09 |
2 300 SEK | 2016-09-09 09:20 |
1 700 SEK | 2016-09-10 19:55 |
950 SEK | 2016-09-10 14:16 |
750 SEK | 2016-09-09 08:57 |
700 SEK | 2016-09-08 19:43 |
650 SEK | 2016-09-08 21:34 |
550 SEK | 2016-09-08 21:12 |
450 SEK | 2016-09-08 21:02 |
100 SEK | Startpris |