Emaljskador. Proveniens: Äldre lanthandelssamling. (Bredd 60, höjd 40)
3 800 SEK | 2016-09-10 18:17 |
3 600 SEK | 2016-09-11 12:00 |
3 200 SEK | 2016-09-10 09:36 |
2 300 SEK | 2016-09-09 09:20 |
1 000 SEK | 2016-09-09 07:24 |
200 SEK | 2016-09-08 19:43 |
100 SEK | Startpris |