Olja på duk, figurscen. Osignerad. Med intyg av Akke Hugh Malmeström. (49x34)
1 200 SEK | 2016-09-11 11:56 |
1 100 SEK | 2016-09-11 11:51 |
950 SEK | 2016-09-11 11:45 |
650 SEK | 2016-09-11 11:09 |
350 SEK | 2016-09-10 15:33 |
200 SEK | 2016-09-09 21:42 |
150 SEK | 2016-09-09 16:35 |
100 SEK | 2016-09-08 21:15 |
100 SEK | Startpris |