Litograferad plåt. Färgslitage, mindre rost. Proveniens: Äldre lanthandelssamling. (Höjd 80, djup 16)
2 200 SEK | 2016-09-11 09:52 |
2 100 SEK | 2016-09-10 12:55 |
1 700 SEK | 2016-09-10 21:18 |
1 100 SEK | 2016-09-08 22:38 |
600 SEK | 2016-09-08 22:23 |
500 SEK | 2016-09-08 19:43 |
350 SEK | 2016-09-08 21:12 |
250 SEK | 2016-09-08 21:02 |
150 SEK | 2016-09-08 20:08 |
100 SEK | Startpris |