Olja på duk, skogsbild med vattendrag. Signerad. I 1800-tals ram. Något krackelerad, ram mindre dekorbortfall. (68x50)
3 200 SEK | 2016-09-11 11:54 |
3 000 SEK | 2016-09-11 12:18 |
1 700 SEK | 2016-09-11 12:01 |
1 400 SEK | 2016-09-11 09:25 |
1 000 SEK | 2016-09-10 19:54 |
700 SEK | 2016-09-09 18:10 |
500 SEK | 2016-09-08 20:58 |
450 SEK | 2016-09-09 08:11 |
100 SEK | Startpris |